breaking news !: VIDEO Atentat u Slovačkoj: Pokušali ubiti premijera
Stiglo je objašnjenje

Internet bruji o objavi Rijeke nakon gola Lokomotive: Brzo su ispravili pogrešku, ali...

Rijeka je pala na drugo mjesto SuperSport HNL-a nakon poraza od Lokomotive (3:1).

Lokomotiva - Rjieka (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Rijeka je porazom kod Lokomotive (3:1) prepustila lidersku poziciju Dinamu, koji sada ima dva boda prednosti uoči velikog derbija na Rujevici.

Već na poluvremenu momčad Željka Sopića imala je dva gola zaostatka, a mnoge je začudila, pa čak i neugodno iznenadila, Rijekina objava na X-u (bivšem Twitteru) nakon pogotka Roberta Mudražije za vodstvo Lokosa u 37. minuti:

"GOOOOOOLLLLL! Lokomotiva - Rijeka 1:0 (Mudražija 37')", pisalo je u objavi koja se baš i nije svidjela navijačima momčadi s Kvarnera, zbog naglašene riječi gol, no brzo je stigao prepravak i objašnjenje.

"Ostalo u copy-paste, dogodi se. Dogodi se kad očekuješ da ćeš ti zabiti", objasnili su iz Rijeke nenamjernu pogrešku.

Zaista, tko radi, taj i griješi, no u ovakvim trenucima kad se izgubi utakmica i vodeće mjesto na ljestvici u finišu sezone, živci su malo kraći. No Riječani će vrlo brzo imati priliku da se vrata na lidersku poziciju, već ove nedjelje čeka ih derbi protiv Dinama na Rujevici.

Igrači Rijeka nakon poraza u Kranjčevićevoj Dinamo je sada veliki favorit: Riječani zacvikali pred gazdom, mogu li pobijediti četiri zaredom!? divider

Nogometaši Rijeke nakon poraza od Lokomotive FOTO Pogledajte što je Dinamo objavio nakon kiksa Rijeke u Kranjčevićevoj divider

Viktor Gyokeres Lani je igrao u drugoj ligi, a sad je jedan od najboljih strijelaca Europe: Novi Ibra zabio je već 40 golova ove sezone! divider