Nogomet
Nogomet
Izgledalo je gadno

Dramatične scene u Zagrebu: Žestok sudar, vratar izgubio svijest, stadion zanijemio

Na utakmici Rudeša i Istre dogodio se žestok sudar igrača i vratara…

Žestok sudar igraća i vratara na utakmici Rudeša i Istre (Foto: Ronald Gorsic / CROPIX)

Dramatične scene događale su se u prvom poluvremenu na utakmici Rudeša i Istre u utakmici 33. kola SuperSport HNL-a.

Michel Qissi VIDEO Najveći "bad guy" devedesetih ekskluzivno za Lucky Punch: "Kažu da sam najbolji negativac u povijesti, a Van Damme mi je poput brata" divider

U 36. minuti došlo je žestokog sudara između igrača Istre Mladena Devetaka i vratara Rudeša Mateja Markovića. Bolje rečeno, Devetak se zabio u Markovića.

Željko Sopić Sopić zagrmio uoči velikog derbija Rijeke i Dinama: "70 posto Splićana dalo bi 10 godina života za ovo" divider

Obojica su pala na travnjak, a čini se da je vratar Rudeša tom prilikom izgubio svijest. Brzo se pribrao, ali izgledao je doista gadno. Nekoliko minuta ukazivala mu se pomoć, no nije mogao nastaviti utakmicu. Umjesto njega u igru je ušao 19-godišnji Eugen Ciban.

Igraju se posljednje minute utakmice, a Istra vodi 3:1. Strijelci za Istru bili s Lawal (16.), Čuić (73.) i Lisica (75.), dok je jedini strijelac za Rudeš bio Mašala u 19. minuti.