potpuno se pogubio

VIDEO Kaotične scene u derbiju Dinamovih krvnika: Vidin trener se potukao s igračem pa davio čovjeka

Almeida se potukao s Taisonom pa davio navijača na derbiju AEK-a i PAOK-a

PAOK - AEK (Foto: Screenshot)

U derbi susretu osmog kola Lige za prvaka grčke Superlig nogometaši PAOK-a su pred svojim navijačima pobijedili AEK 3-2 golom u 90. minuti.

Već u trećoj minuti PAOK je poveo pogotkom Konstanteliasa, ali nije se dugo čekalo na odgovor. U devetoj minuti je za 1-1 pogodio Pineda te je takav rezultat stajao sve do 75. minute. Tada je domaćeg hrvatskog vratara Kotarskog svladao reprezentativni mu kolega Domagoj Vida i doveo AEK u vodstvo.

Luka Modrić i Marcelo Brozović Iz Barcelone stiže senzacionalna informacija: Marcelo Brozović vraća se u Europu? divider

Završnica je ipak pripala PAOK-u pa je Konstantelias u 81. minuti postigao drugi pogodak za 2-2, dok je u 90. Baba zabio za 3-2 i erupciju oduševljenja na tribinama. Svih 90 minuta domaća je vrata čuvao Kotarski, kao što je Vida odigrao u obrani AEK-a. Vida je postigao već šesti ligaški pogodak ove sezone, uz dva u Europi.

Po završetku utakmice došlo je do izgreda, a trener AEK-a Almeida potukao se s PAOK-ovim veznjakom Taisonom što je izazvalo veliku gužvu pred tunelom, srećom sve se smirilo.

Nogometaši Rijeke nakon poraza od Lokomotive FOTO Pogledajte što je Dinamo objavio nakon kiksa Rijeke u Kranjčevićevoj divider

"Pogledajte samo koliko je ljudi bilo kraj terena. Na drugim stadionima takve stvari se ne događaju. Tko će nas štititi? Kad vidim nepravdu, reagiram, čovjek sam. Njemački sudac rekao mi je da ne vjeruje koliko je ljudi uz travnjak, a to nije stvar policije. To što sam uhvatio čovjeka za vrat neće pomoći, ispričao sam mu se“, rekao je Almeida.

Pogledajte incident OVDJE.

Na vrhu ljestvice je i dalje AEK sa 75 bodova, dok po 71 imaju PAOK i Panathinaikos koji je u ovom kolu na domaćem terenu poražen od Arisa 0-1. PAOK ima utakmicu manje u odnosu na AEK te ga potencijalna pobjeda može dovesti samo na bod od AEK-a koji do kraja sezone mora odraditi još dva susreta.